Arredativo Eylül 2016

ArredativoÜnlü İtalyan Dergisi Arredativo, Eylül 2016’da Ayça Sevinç Tasarım olarak tasarlamış olduğumuz ürünümüz ile katıldığımız A’design Award & Competition Tasarım Yarışmasına yer verdi. Mobilya tasarım yarışmasının katılım ve eleme sürecini ele alan dergide, jüri tarafından mobilya tasarım ödülüne layık görülen tasarımlardan örnekler de yer alıyor.

Bir Türk tasarım firması olarak Ayça Tasarım’ın uluslararası arenada yer alması çok güzel bir anı oldu. Yaratıcı tasarım ve yeni tasarım trendi konusunda öncü ve söz sahibi bir yarışmaya katılmakla yapmış olduğumuz işi global platformda beğendirmek yaptığımız en doğru şeydi. Yaratıcılığımızı perçinleyen, ileriye yönelik yeni projeler üretmemize fırsat veren besleyici bu ortamın Ayça Sevinç Tasarım’ın prestijli bir kurum olarak anılmasına da çok katkısı oldu.

Modern koleksiyonlar üretmenin ve modern tasarım alanına katkıda bulunmanın günümüzün tasarımcılarının önemli görevlerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Arredativo’ya bu güzel dergide bize de yer verdikleri için teşekkür ediyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.