Birdy Sehpa

birdy_sehpa_ayca_sevincAhşapın ham halini sunan, doğallığı temsil eden sehpa Birdy, günlük ev halinizi yansıtan ve sizi yormayan bir ürün. Bir tepsi ve tepsiyi yükselten kafesten ayaklar ile gözümüzün alışık olduğu, basitliğiyle şaşırtan, hani her zaman kullandığımız elimizin altındaki o sehpa gibi duruyor.

Ayça Sevinç Tasarım “az çoktur” felsefesi ile, ürünleri olabildiğince aç bırakıyor. Sadeliğiyle sehpanın işlevine odaklanmayı sağlayan tasarım, kullanıldığında kazandığı anlam ile gerçek değerini buluyor. Hayal gücünü harekete geçiren objeler üreten Ayça Sevinç Tasarım’ın gayesi, aynı objeler ile onlarca farklı dekoratif görünüm elde edilebilmek. Ve bir gerçek var ise, Ayça Sevinç Tasarım’ın ürünleri, müşterilerinin özgürlüğüne ne kadar katkı sağlıyorsa o kadar çok beğeniliyor. Birdy’in kafese benzeyen ayakları, tersine görev yaparak, kalbinizin içindeki kuşu rüzgarın etkisiyle özgür bırakmanızı salık veriyor.

Başbaşa yapılan arkadaş sohbetlerinde, çıtır çerezli atıştırma zamanlarında, kaçamak öğünlerde evin neresine taşımak isterseniz isteyin Birdy Sehpa emrinize amade.. Birdy sehpayı ağırlık bakımından oldukça hafif olması sayesinde her fırsatta kullanmak isteyeceksiniz.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.