Calma Kitaplık

calma kitaplıkA’Design Awards tasarım yarışması ödülü olan Calma Konsol ile aynı seriden olan, tamamlayıcı bir tasarım ürünü olan Calma Kitaplık yoğun beyaz renkten oluşuyor. Kitaplığın istenilen bölmelerine istenilen yoğunlukta eklenebilecek olan canlı renkler bu tasarıma sizin de yorumunuzu katmanızı mümkün kılıyor.

Geometrik ve transparan kesimiyle kapak kitaplığı zenginleştiren unsurlardan biri.. Bölmelerin genişliği, uzunluğu,rengi gibi ayrıntıların isteğinize göre şekillenebilmesi Calma Kitaplık için her seçim sahibinin parmak izi çeşitliliğinde görünüm alternatifini beraberinde getiriyor.

Modern tasarımda kullanılan ürün ve malzemelerin görünümü, ortamın bütünü ile uyumlu olması, kişilerin kendini iyi ve keyifli hissetmesi için önemli bir araç vazifesi görüyor. Diğer yandan, dingin ve uyumlu mobilya parçalarının bir araya geldiği minimal tasarım mobilyalar yaratıcılığa ve üretkenliğe katkı sağlıyor. Estetik, yenilikçi ve özgün görünüm yakalayabileceğiniz Ayça Sevinç Tasarım mobilya ürünleri günümüz dünya insanının konfor beklentisine cevap veriyor.

Ayrıcalıklı, kişilikli ve özel mobilya tasarım ürünlerini evinize, işyerinize taşımak ve yeni dekoratif çözümler bulmak için, hiç vakit kaybetmeden Ayça Sevinç Tasarım ile irtibata geçiniz.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.