Calma Konsol

calma_konsol_ayca_sevinc“Calma Konsol” yaratıcı tasarımı ile, geometrik desenlerin verdiği dinginlik hissini ortamınıza taşımayı vaat ediyor. Calma Konsol'da beyaz rengin temel alınan bir fon olması, ferah, aydınlık ve temiz bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Konsolun bölmelerinde kullanılan kırmızı, mavi ve yeşilin canlı tonlarından zemin, ortama sıcaklık ve hareketlilik katıyor. Bu mobilya tasarımında, geometrik desenlerden oluşan sürgülü kapakları ihtiyacınıza göre sağa ya da sola sürükleyebilirsiniz. Kapakların konumunun seçilebilmesi, bütüne etki eden dekoratif görünüme katkı sağlamanızı mümkün kılıyor. Konsolun ayak kısmındaki kullanılan canlı renkler, ev, işyeri ve cafe gibi ortamların renklendirilmesi konusunda dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duyanlara cevap niteliği taşıyor.

A’Design Award 2014-2015 tasarım ödülü yarışmasına misafir olan Calma Konsol, dekorasyonda sıklıkla değişime gitmek isteyenlere yönelik iyi bir yaratıcı tasarım örneği olması nedeniyle, ülkemize büyük jürinin layık gördüğü ödülle döndü.

Özgün tasarımlarıyla ün yapmış olan Ayça Sevinç Tasarım, ortamınıza uyum sağlayabilmesi için tasarımlarını isteğinize göre revize edebiliyor. Calma Konsol ve birlikte satın almayı düşünebileceğiniz kardeş ürünü olan Calma Kitaplık gibi bir çok özel tasarım ürünü hakkında detaylı bilgi almak için Ayça Sevinç Tasarım ile hemen şimdi irtibata geçin.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.