Çözüm Odaklı Tasarımların Hayatınıza Kattığı 5 Ayrıcalık

dolap_IMG_5675Mekanınızın daha geniş görünmesine katkıda bulunur

Kimi mekanlar bol köşeli, bol sütunlu, L biçiminde, girişi dar ya da ölü alanlara yer verecek şekildedir. Kullandığımız mobilyalar ile mevcut görünümün daha karmaşık hale geldiği de oluyor. Yaşam alanımızda bulunmasını istediğimiz ve vazgeçemeyeceğimiz birçok gereç var. Çözüm odaklı tasarımlar bu gereçlerden faydalanmamızı sağlarken alandan büyük tasarruflar etmemize yardımcı oluyor.

acik_cerceveli_pho2Düzenli ve derli toplu bir görünüme katkıda bulunur

Kitaplar, fotoğraflar, şarj aletleri, makas, defter, masa örtüsü, yemek takımları, makyaj malzemeleri gibi kimini sık, kimini daha sık kullandığımız tüm ihtiyaçlarımıza dolaplar, şifonyerler, konsollar içinde yer buluyoruz. Daha çok dolap işimizi görüyor ama işin estetik yönü de var. Dört duvar ahşap içinde yaşamak günümüz insanını yeterince mutlu etmiyor. Zarafet ve şıklık içinde derli toplu görünmenin yolları doğru mobilyaları seçmekten geçiyor.

sehpa_keleb_sn4Konforlu bir yaşama katkıda bulunur

İhtiyaca göre bir araya gelip ayrılabilen grup rünler büyük bir kurtarıcı rolü üstleniyor. Neye ihtiyacınız var ise onu kullanabilme özgürlüğü büyük bir keyif veriyor. Birleştirilebilen birbirlerine bağlanabilen sehpa, sandalye gibi mobilyalar işinizi kolaylaştırmak için geliştirilmiş olan çözüm odaklı ürünlere birer örnek.. Kaliteli ve konforlu bir yaşam için doğru mobilyaları tercih edin.

cerceve_raf2Gözünüzü yormaz, bakmaktan keyif almanızı sağlar

Bir duvarı renklendirmek, değerli bulduklarınızı gözünüzün önünde tutmak, tercihlerinizi ortaya sermek için mobilyalar size yardımcı olabilir. Uzun zamandır okumak istediğiniz kitaplar, sevdiklerinizle mutlu anılarınızı sergileyen fotoğraflar evinizin en ilgi çeken köşesi olabilir. Tabii, doğru bir seçim yaptığınız taktirde.. Eviniz, işyeriniz, cafe ve restoran işletmeleriniz için dekorasyonun bütünü ile uyumlu ve uygun bulduğunuz bir alan, seçmiş olduğunuz mobilya ile harikalar yaratabilir. Neyi çözmek istediğiniz önem taşıyor. Kitaplıklar, çerçeveler, raflar mekanınızın izin verdiği ölçüde tasarlandığında çözüm odaklı mobilyalar en sevdiğiniz köşenin şeref konuğu olabiliyor.

IMG-20170720-WA0000Kendinizi iyi hissetmenize katkıda bulunur

Vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz bir ortamda görmekten hoşlanacağınız objelere yer açın. Mekanınızda; küçük ama işe yarar, eğlenceli ama görevini yerine getiren, gerekli ama gözünüzü yormayan tasarımlara yer açmanızda fayda var. Size kendinizi iyi hissettirecek dekoratif parçalar ile yaşamınızı daha keyifli bir hale getirmeniz mümkün. Çünkü; siz kendinizi ne kadar iyi hissederseniz hayat da size öyle gelecek.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.