Desiretoinspire

DesiretoInspireKim ve Jo isimli iki tasarım aşığının blog siteleri olan Desire to Inspire, dünya üzerinde sayısız takipçisine tasarım ile ilgili haberler veriyor. Bu alanda söyleyecek çok sözü olan Desire to Inspire A’Design Awards’ı da içine alan bir davet yazısı yayınladı. Katılımcılar için katılım koşullarını özet geçen yazıda geçmiş dönemin tasarım yarışması ödülü kazananlarına da yer verdi.

Bu blog sitesi dünyanın diğer ucu Kanada’da tasarıma gönül vermiş kişilerin bir şekilde bu meslekte varlık göstermek istediklerinin bir kanıtı olarak göze çarpıyor. Ev tasarımı, cafe tasarımı alanında göze çarpan tasarım modellerini paylaştıkları uzun bir geçmişleri bulunuyor. Hayallerini gerçekleştirmek dünyanın neresinde olursanız olun, çeşitli zorluklarla baş etmek anlamına geliyor. Tasarım eğitimi almanın o mesleği icra etmeye yetmeyeceğini gördüğümüz kadar, hiçbir engeli tanımayıp hayal dünyasının peşinden gitmenin getirdiği başarıları kucaklayanları da görmekteyiz.

Ayça Sevinç Tasarım olarak özgünlüğümüzü koruyarak yeni eşsiz yaratıcı tasarım ürünlerine imza atmaya devam etmek en temel arzumuz. Ürünlerimizi beğenerek evlerine ve yaşadıkları ortamlara taşıyan yerli ve yabancı tüm müşterilerimiz bu yolculuğun daha çok uzun süreceğini müjdeliyor gibi..

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.