Draft Konsol

askili_ceviz_draft_konsol_ayca_sevincBir mobilyanın oluşmasına hizmet eden malzemelerin haz verici bir görünümde sunulması ile yaşanılan ortamın kalitesini arttırmak.. Sanatla bütünleşmiş seçkin kitlelerin tercih edeceği özgün eserler meydana getirmek.. Hayatının her alanında titizlik gösteren, anı yakalamak ve güzel hislerini uyanık tutmak isteyenlere nesneler aracılığıyla fırsatlar yaratmak.. Ayça Sevinç Tasarım’ın konfor, estetik ve çözüm odaklı tasarımları bir arada sunma çabası.. Ve karşınızda: Draft Konsol

Kübizm akımının temsilcisi Picasso’nun tablolarıyla benzerlik gösteren bir çalışma: Draft Konsol.. Kübizmin 3 boyutlu nesneleri 2 boyuta aktarma şekli ve geometrik şekillere bölünmüş hatları ile yakınlık gösteren bir çalışma.. Ayça Sevinç Tasarım’ın Draft Konsol’u, diğer tüm tasarımlarında olduğu gibi tek başına bir tablo edasında zeminden yükseliyor.

Mobilyanın kokusunu vermek için ceviz ağacından ön ayakları bulunan Draft Konsol, siyah arka ayakları ve beyaz gövdesi ile bulunduğu ortama uyum sağlayabileceği renk skalasını ilk bakışta veriyor. Farklı renkleri birleşmesi, tezat oluşturan formların bir arada kullanılması hayatın içindeki tutkuyu, ihtirası yansıtıyor gibi.. Tüm bu inceliklerin vücut bulmuş örneklerinden biri olan Draft Konsol, bir telefon kadar yakınınızda..

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.