Favor Kitaplık

favor_kitaplik_ayca_sevincFavor Kitaplık, Ayça Sevinç Tasarım’ın en çok beğenilen ürünlerinden biri.. Engin bilgiler edindiği kitaplarına gözü gibi bakan kitapseverlerin çok hoşuna giden bu kapalı kitaplık asimetrik formda 3 sıradan oluşuyor. Ahşap ve beyazın birbirini dengeleyen renkleri, altıgen petek şeklindeki desenleri, yanlara açılı olarak inen ayakları ile zarif ve özenli bir görünüm tamamlanıyor. Favor Kitaplık, modern tasarım parçalarını evinde ve işyerinde görmek isteyenler için konuşan mobilyalar serisinden güzel bir örnek.

Dekorasyon fikirleri konusunda arayışta olanlara, birbirinden bağımsız parçaları birleştirerek kendi tarzını yansıtmak isteyenlere yardımcı bir ürün olan kitaplığın üst ve yan kısımları farklı objelerle beslenebilir. Okuma odası ya da oturma odası için seçebileceğiniz Favor Kitaplık sayesinde, ortamı tamamen kendi zevkinize uyan bir görünüme sokabilirsiniz.

Kitaplığın renklerinden ya da görünümünden bir nüansı odanın tamamına yaymak mümkün. Duvara monte edilebilen raflar, altıgen formda çerçeveler düşünülebileceği gibi, renk uyumunu sürdürmeye imkan veren dekoratif ürünler bütünleyici bir tarzı yakalamanıza yardımcı olabilir. Kitaplığın üst kısmı dağınık bir şekilde yerleştirilmiş dergi ve kitaplar ile renklendirilebilir. Üst kısmı tv ünitesi olarak kullanılabilir. Duvara monte edilecek bir ayna ile ortamın daha geniş ve aydınlık olması sağlanabilir.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.