Hizmetler

Ayça Sevinç Tasarım olarak, özgün, işlevsel, ikonik tasarımlar üretme gayesindeyiz. Verebileceğimiz hizmetlerin arasında, mobilya üreticileri için ürün tasarımı, kişiye özel tasarımlar geliyor.

Mobilya üreticilerinin her sezon koleksiyonunda yer alacak olan özel, keyifli ve konforlu ürünlerini seçerken markasına ve tarzına uyum sağlayabilecek olan ürün alternatiflerini sunabilmekteyiz. Koltuk, sandalye, konsol, masa, dolap, sehpa gibi ilk akla gelen, hemen hemen her mekanda bulunan kalıcı ve gösterişli unsurları işlemekten ve bir markanın gücünü ürünlerimizle temsil etmekten keyif alıyoruz.

Kişiye özel tasarımlar, müşterimizin hayalinden ve isteklerinden yola çıkarak, bazen bir mekanı baştan aşağı değiştirmeye yönelik bazen de ortamın havasını değiştirecek ikonik bir ürüne yönelik üretimi anlatıyor. Müşterimizin isteği ile malzeme, tasarım, üretim gibi tüm süreçleri yöneterek keyifli bir sonuca ulaşmasını sağlıyoruz.

Bütün bu çalışmalarımızın yanısıra, kendi koleksiyonumuzu da genişletiyor, bizden istenmemiş olanı fakat bu iz bırakacağını düşündüğümüz güzel tasarımları herkesin beğenisine sunuyoruz.

Üretmekten keyif alıyor ve bu serüvenin bir parçası olan herkese teşekkür ediyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.