Homecrux

HomecruxHepsi birbirinden aykırı, şaşırtıcı ve trend olma potansiyeli olan dekoratif ürünlere yer veren Homecrux Ayça Sevinç Tasarım’ın “Be Modular” ürününü de ağırladı. Dünya üzerinde bir çok tasarımcının uzun yıllar akıllarda kalacak olan ikonik tasarımlarına yer veren Homecrux, “Be Modular”’ı anlatırken, kitaplığın iki özelliğine vurgu yaptı. Bu özelliklerden birincisi, yaratıcı tasarımı sahibiyle içselleştiren kişiselleştirilebilir bir tasarım oluşu idi. Kitaplık raflarının istenilen sayıda ve istenilen formda kullanılabilmesi kişinin kendi tercihini ortaya koymasına imkan veriyor. Vurgulanan diğer özellik ise, çözüm odaklı tasarım olarak, yerden tasarruf etmek isteyenler ve özellikle duvar alanı dar olanlar için uygun bir alternatif oluşu idi.

Modüler ve estetik raf tasarımı ile Ayça Sevinç Tasarım’ın “Be Modular” kitaplık ürünü, kazanmış olduğu A’Design Award tasarım yarışmasından aldığı ödül ile dünya üzerinde tasarıma gönül vermiş kitleleri etkilemeye devam ediyor. Ayça Sevinç Tasarım beğenilerin verdiği tatlı haz ile yeni tasarımların peşinde gidiyor.

Kaliteli yaşamlar sürmek isteyen, yaşam alanlarına sanatsal dokunuşları taşımak isteyenlere ilham veren Homecrux’a teşekkürler..

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.