İlham Verenler

İlham VerenlerOnline ortamda bulunan bir girişim olarak www.ilhamverenler.com , çeşitli alanlarda uzmanlaşmış, üretkenliğiyle iz bırakmış kişileri ağırlıyor. Birbirinden farklı iş kollarında, farklı yaşlarda ve yaşanmışlıklarda olan kişilerin röportajlarına yer verilen bu platformda, hayatı yaşamanın sayısız şablonunun ve sınırsız biçiminin olduğunu görebiliriz.

İşini severek yapanların bıraktığı izler, üretmek isteyenlere ilham ve moral kaynağı oluyor. Hayat amacını sorgulayanlar ve daha güzelini başarmak için çaba sarf edenler için; sorulardan cevap bulan hayat hikayeleri, küçük bir mola niteliğinde..

Bu güzel platformda verdiğimiz röportaj; Ayça Sevinç Tasarım’ın ilk zamanlarından bugüne, yani bir nüve düşünce halinden, üretken bir atölyeye dönüşmesine kadar geçen sürede oluşan her etmene küçük bir dokunuş, samimi bir ortaya seriş oldu. Hayatın içinde kalmaya, üretmeye sevk eden onlarca nedeni birkaç cümle ile ifade etmek mümkün olmasa da, okuyanın gözünde küçük bir parlama, içinde küçük bir kıpırtı oluşturması dahi yeterli.. Onun için çok şey başarıyor www.ilhamverenler.com ve bu besleyici ortamın bir rengi olmak güzel.. Teşekkürler,

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.