İstanbul TV Ünitesi

istanbul_tv_ünitesi_ayca_sevincHem fonksiyonel mobilya hem de dikkat çekici bir dekorasyon fikri. Tv ünitesi şeklinde tasarlanmış İstanbul mobilya bulunduğu ortama damgasını vuran yaratıcı tasarım. Akılda kalıcı, vurgulu ev dekorasyonu, iş yeri ve cafe dekorasyonu için ayrıcalıklı bir seçim.

Açık ve kapalı rafları isteğe göre çeşitlendirilebilen ünitede, dikdörtgen ahşap formlarla oluşturulmuş İstanbul silueti üniteye kimlik kazandıran bir tasarım ve dekorasyon yaklaşımı. Siyah ve beyazın tartışılmaz uyumu ve asaleti ünitenin bulunduğu ortamdaki diğer ürünler için renk seçeneklerini özgür bırakan bir yaklaşım. Hem estetik ve kullanılabilirlik unsurları dikkatle düşünülmüş bir modern tasarım.

Özel üretim mobilya için modern bir Koleksiyon parçası olarak sunulan İstanbul Tv Ünitesi kullanıcının ihtiyacına göre konsol, komidin vs olarak adapte edilmeye hazır bir ürün. Ayrıca parlak veya mat lake seçenekleri de farklı etkiler için değerlendirmeye açık.

Yaşam alanlarınız için dikkat çekici, estetik özgün tasarımlar ilginizi çekiyorsa İstanbul Tv Ünitesi için hemen Ayça Sevinç Tasarım ile irtibata geçin.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.