Joy Raf

11

Joy Raf; adı gibi eğlenceli ve sıradışı bir raf sistemi. Harika renkleri ile evin farklı yerlerinde değerlendirilmesi çok kolay. Hem işlevsel, hem de görsel olarak ilgi çekici ve tatmin edici.

Evin hangi köşesini değerlendirmek ve derlemek toparlamak isterseniz oraya uygun çünkü hem çok renkli böylece her ortama uyum sağlar hem de mutfaktan, koridora, çocuk odasından banyoya kadar size kalmış bir kullanım alanı var.

Fonksiyonelliğin içine zevki, neşeyi, hayal gücünü, renkleri katmak; kullanılan eşyalar aracılığı ile, sanatı günlük hayatın içine bu derece sokmak, tasarım işinin en keyifli noktalarından biri... Joy Raf bu anlayışın eğlenceli örneklerinden biri. Bizi neşelendiren bir dönme dolabı; bir dekoratif obje veya tablo dışında da mekanlarımıza sokmak oldukça değişik.

Joy Raf; 17X17X10 cm (En X boy X Yükseklik) ölçülerindeki beş adet kutudan oluşan bir raf sistemi. Altta yer alan iki kutunun yan kenarları kısaltılarak içine kavanoz gibi uzun objeleri koymayı kolaylaştırmak mümkün olmuştur. Üstündeki kara tahta sayesinde küçük ve keyifli hatırlatmaları not almak da joy rafın sağladığı minik bir avantajdır. Ürün ladin ağacından ellle imal edilmiştir, ağacın yapısından kaynaklanan doku pürüzleri hafif ölçüde olabilmektedir. 54X54X25,5cm boyutlarında 7 kg ağırlığındadır.

Hem işlevsellik, hem de görsel bir güzellik sunan Joy Raf, Ayça Sevinç Tasarım'ın özgün tasarımların biri olarak mekanlarınıza keyifli bir hava katmaya hazır!

3322

44

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.