Nefes Aldıran Tasarımlar

gardrop_aycasevincUzmanlar ortalama bir insan hayatının sadece 115 gününü gülerek geçirdiğini söylüyor. Günümüzün şehir insanı ev ve iş arasında mekik dokuyor. Vaktinde yetişmesi gereken işler, bitmek bilmeyen yapılacaklar listesi varken içinde bulunduğu anı yaşamak git gide güçleşiyor. Hayat bizleri sürekli kendi merkezine doğru çekerken, kendimizi yeniden bulmanın telaşı içindeyiz. Gelin, bir tasarım ofisi olarak hayatınıza dokunmak için neler yaptığımızı paylaşalım. Evet, sihirli değneğimiz yok ve her şeye etki edemeyiz belki ama güzel duygularınıza dokunarak fark yaratmanızı sağlayabiliriz.

Estetik Anlayışınıza Hitap Eden İşlevsel Mobilyalar

Mobilya tasarımında temel amacımız mobilyanın gerçek işlevini yerine getirmesi tabii ki.. İşimizin sanatsal yönü tam da bu aşamada devreye giriyor. Bir objeyi nasıl daha ilginç bir şekilde sunabileceğimizi düşünürüz. Kendisi bir hediye paketi şıklığında olan mobilyalar tasarlamanın peşine düşeriz. Bir mobilyanın bir çok dekoratif ürünle buluşacağını bilerek, ortamın içinde hem gösterişli hem de uyumlu olması için çaba sarfederiz. Özgünlüğü ile aradan sıyrılacak, estetik duruşuyla her bakıldığında büyü etkisi yaratacak ürünlere imzamızı atmak isteriz.

Kaliteli ve Konforlu Ürünler

Catena-Ayça SevinçYaratıcı tasarım ürünler, günlük hayatın konforlu ve kaliteli yaşanmasına hizmet ediyor. İyi dekore edilmiş bir ortamlar kendinizi iyi hissetmenize olanak veriyor. Kendi zevkinizle dekore ettiğiniz eviniz ya da işyeriniz sizden güzel izler taşıdığı için yakaladığınız uyum göz zevkinize hitap ediyor ve bu mutluluğunuzu arttırıyor. Gününüzün en çok vaktini geçirdiğiniz mekanların özenli, düzenli ve hoş görünmesi üretkenliğinizi olumlu yönde etkiliyor. Bunları düşündüğümüzde, nasıl bir konsept yakalamak istediğinizi de öğrenerek verileri birleştirmek kalıyor bize.

Mutlu Mobilyalar

Size sunacağımız öneriler ile kişiliğinize, vermek istediğiniz izlenime ve keyif alacağınız bir ortama hizmet eden ürünleri tasarlamanın ilk adımını tamamlıyoruz. Mobilyamızın üretimi tamamlandığında ve yeni adresine, yani size ulaştığında beraberinde tazelik hissi de geliyor. Biz en çok bu kısmını seviyoruz.

Yine uzmanların tespit ettiği, ortalama insan ömrünün tam 7 gününün uykuya dalmaya çalışmakla geçtiği günümüzde, kendimizi iyi hissetmek için nedenleri çoğaltmak gerektiği çok açık. Her birimiz kendi uzmanlık alanı hakkında söz sahibiyken, Ayça Sevinç Tasarım olarak bizim de sözümüz tasarım üzerine, dekorasyon üzerine.. Gelin size derin bir nefes aldıracak tasarımlarımızı sunalım, hayatınızı güzelleştirecek ve sizleri gülümsetecek mutlu mobilyalar verelim.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.