Sade ve Nane

Sade ve NaneSade ve Nane, birbirine aşık iki askı.. Bizim askılarımız biz yetişkinlerin hayatını çocuklar gibi eğlenceli bir hale getirmek için düşünüldü. Ayça Sevinç Tasarım, üretim yolculuğunda hayallerinden yola çıkarak meydana getirdiği işlevsel ürünlere küçük askılar Sade ve Nane'yi eklerken çok keyif aldı.

Birbirine aşık bu iki askı Sade ve Nane aynı ortamda olmaktan keyif alıyorlar. Bununla birlikte, zaman zaman birbirinden farklı ortamlarda yaptıkları ayrı aktiviteler ile küçük ayrılıklardan da keyif almıyor değiller. Hem sevgi bu değil mi, yakın veya uzak, içinde sevgiyi taşıyan herkes gibi duygularını taze tutmanın bir yolunu buluyorlar.

Sade ve Nane, Ayça Sevinç Tasarım'ın diğer işlevsel ürünleri gibi mekanlara hem estetik, şık duruşuyla, hem de yerine getirdiği askılık vazifesiyle renk katıyor. Konforlu mekanların kişilere verdiği keyif ile yakından ilgilenen bir ekip olarak biz askılarımız Sade Hanım ve Nane Bey'in gördüğü ilgiden çok memnunuz. El yapımı ahşap askılarımızı istediğiniz formda edinebilirsiniz.

Fonksiyonel tasarımlarımızdan faydalanabilmeniz için Sade ve Nane'yi Hepsi Burada'dan ve Zet.com'dan satışa sunmuş bulunuyoruz. Büyük mutluluklar küçük keyiflerle başlar. Biz biliyor ve görüyoruz ki, kendimize izin verdiğimiz sürece yaşamak bir şölen halini alıyor.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.