Serano Masa & Konsol

serano_masa_konsol_ayca_sevinc

Doğayı taklit etme; doğada var olanı, olmadığı yerlerde kullanma klasik bir eğilim. Ağacın varlığıyla sağladığı sağlamlık, destek ve güç hissini tekrar yaşamak ve bunun sağladığı coşkun enerjiyi mekanlarda hatırlamak isteyenler için güzel bir mobilya alternatifi Serano Masa.

Ayça Sevinç Tasarım, insana kendini iyi hissettiren unsurları mobilya dizaynının içine entegre eden tasarımlara yer veriyor. Serano Masa & Konsol Ürün Grubunda; aydınlık bir renk olan beyazın ferahlatıcılığı ve ağacın renginin ve formunun uyumu bir arada sunuluyor. Bulunduğumuz her mekan, evimiz , iş yerimiz özenli ve bilinçli seçilmiş seçeneklerle renklendirilmeyi hak ediyor. Bu modern tasarım mobilya, güzel bir tablodan alınan keyifi, her an bize hizmet eden bir mobilyadan da almayı amaçlıyor.

İşlevselliği bakımından amacınıza hizmet eden ve duygu durumunuza olumlu katkıda bulunan, modern tasarım anlayışının bir yansıması olan Serano Masa & Konsol Ürün Grubu için Ayça Sevinç Tasarım ile iletişime geçin. Doğal ahşap rengini taşıyan resim çerçeveleri, vazolar ve tabla üstü aksesuarlar ile ev ve işyeri dekorasyonunuzu tamamlayın.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.