Tasarım Çizgimiz Nedir?

TASARIM ÇİZGİMİZ NEDİR?

Mobilya üretimi konusunda yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile yeni ürünler tasarlamaktayız. Bir ürünü tasarlamak için yola çıktığımızda bir çok detayı gözetiriz. Malzeme ne olacak, ürünün gerçek işlevi nedir, yakalamak istediğimiz konsept nedir, kitlemiz kimdir? Ürünümüzü bilgisayar ortamında istediğimiz forma getirdikten sonra üretim aşamasına geçeriz. Ürünün örneğini çıkardıktan sonra bu ürünün yan ürünleri neler olabilir ve ürünün varyasyonları neler olabilir gibi daha detaylı bir çalışmaya gideriz.

Özgün Mobilya Tasarlıyoruz

Özel tasarım çalışmalarımızda, kendi birikimimizi ve zevkimizi temel aldığımız bu çalışma şeklinde ortaya çıkardığımız ürünü müşterilerimize sunarız. Müşterilerimiz de kendi zevki ile bütünleşen bu ürünü kendi ortamına entegre etmek istediğinde bazı sorular ortaya çıkabilir. Dekorasyona uyum sağlayacak mı, ölçüleri uygun mu, renk skalasına uygun mu gibi detaylarda dolaşırız. Tasarladığımız ürün müşterimizin fiziki ortamı ve zevki ile ortak bir paydada buluşur ve yeni sahibine doğru yola çıkar.

Kişiye Özel Mobilya Üretiyoruz

Bazı müşterilerimiz ev dekorasyonu ve işyeri dekorasyonu konusunda üretilmiş bir üründen yola çıkmak istemez. Düşlediği oblejelerin tasarlanarak üretilmesini ve ortamına taşınmasını ister. Mobilya tasarımında teknik detayların dikkatlice gözden geçirilmesi gerekir. Müşterimizin isteğini yerine getirmek için, istenilen üründe kullanılan malzemelerin niteliği, dayanıklılığı, kullanım kolaylığı gibi birçok etkeni süzgecimizden geçiririz. Müşterimizin hayalindeki objeyi mesleki birikimimiz ve teknik olanaklar ile harmanlar, en güzel sonucu yakalamak için çalışırız.

Yaratıcı tasarıma gönül vermiş bir tasarım ofisi olarak ucu açık, sonsuz olasılıklar içinde gezinmeyi severiz. Tutkulu müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek işimizin en sevdiğimiz yönüdür. İçindeki coşkuyu mobilyaya yansıtan bir ekip olarak, müşterimizin yüksek enerjisini de mobilyanın içine katarız. Ürettiğimiz mobilyaların dayanıklı oluşu ve bir ortamda uzun süre yaşayabilmesi büyük bir heyecan verir. Meydana getirdiğimiz obje kimbilir yıllarca kaç kişi ile karşılacak, hangi ortama değer katacak, hangi anıları biriktirecek düşünmeden edemeyiz.

Çözüm Odaklı Tasarım Sunuyoruz

Kişiye özel tasarımın müşterilerimiz için bir çok faydasının olduğunu görmekteyiz. Hazır alınan mobilya takımları yerine özel parçaların oluşturduğu bir ortam ayrı bir tat verir. Zevkle, tüm ayrıntıları düşünülerek hazırlanmış bir mekan eskimez, her demde ayrı bir güzelliği olur. Harcanan bütçenin daha uzun vadeli keyiflere imkan verdiğini görürüz.

Dekorasyonda süreklilik için kişiye özel tasarımın artılarından söz etmeliyiz. Müşterimizin ev ve iş dekorasyonunu ya da mobilyalarının bir kısımını yenilemek istediğinde sadece ihtiyaç duyduğu ürünler için üretime gidilmesi oldukça ekonomiktir. Özel üretimin olanakları geniştir. Konsept değişikliğinde, tüm mobilyaları yenilemeden, bütüne uyum sağlayacak yeni ara ürünler de tasarlanarak dekorasyona dahil edilebilir. Çözüm odaklı tasarım anlayışı her yeniliğe ve her dekorasyon pürüzüne bir cevap bulur.

Titiz ve mükemmeliyetçi yaklaşımımız ile beklentinizin de ötesinde güzel ürünler üretmek için Ayça Sevinç Tasarım olarak buradayız. Üretim fikir alışverişi ile başlar, haydi, hemen harekete geçin.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.