Yaşamı Tasarlayan İsim: Jonathan Adler

Jonathan Adler 2Ayça Sevinç Tasarım olarak bize ilham veren her şey ve herkes için derin araştırmalar yapmaktayız. İkonik tasarımları ve onları ikonik tasarım yapan yapı taşlarını incelerken, eserin sahibi, karakteristik özellikleri, ilham aldıkları, yaşam boyu ürettikleri ve benzeri her ne varsa bütünüyle ele almak, bir nevi iz sürmek bize iyi geliyor. Bir kitabı son sayfasına kadar özümseyerek okurcasına tasarımcıların hikâyelerine odaklanıyoruz. Yaratıcı tasarım, uçsuz bucaksız olasılıkların bir araya gelerek meydana getirdiği bir güzellik.. Jonathan Adler’i mercek altına aldığımız bu yazımızı umarız beğenirsiniz.

Jonathan Adler, dünya çapında bilinen, bir çok farklı türde ürüne çeşitli formlarda hayat vermiş biri. Altına imzasını attığı ürünlerin ortak özelliği nedir derseniz, geometrik desenler ve kontrast renklerdir diyebiliriz. Ne ürettiğini soracak olursanız, bir mekanı baştan aşağıya ele alarak dekore edebilecek zenginlikte ürünler vermektedir. Ve hatta o mekanın içinde keyifle salınan bir kadının çantası ve aksesuarları da dahil olmak üzere atılmış tüm imzalar Jonathan Adler’in olabilir. Kanepeler, masalar, sandalyeler, halılar, nevresim takımları, bardak altlıkları, baharatlıklar, mumlar ve daha bir sürü objeler..

Jonathan Adler 3Web sitesine baktığımızda bir evin A’dan Z’ye tüm dekoratif ihtiyaçlarını karşılar çeşitlilikte geniş bir koleksiyonu olduğunu görüyoruz. İşbirliği yaptığı onlarca markaya baktığımızda tüm tasarımlarını temsil ettiği markalar ile örtüştürüp bütünleştirecek bir ortak noktayı kolaylıkla bulabildiğini görüyoruz. Onun ününü arttıran işlerin başında, dünyaca ünlü bazı tv dizilerinin dekorasyon işleri geliyor. Gossip Girl, Sex and The City, Will and Grace gibi büyük sükse yapmış dizilerin arka planında O’ndan izler bulabilirsiniz. Türkiye’nin ünlü markalarından Beymen Home’da ürünlerine rastlayabileceğiniz Jonathan Adler, bildiğimiz bir çok marka gibi Fisher Price için de koleksiyon oluşturmuştur.

Ev dekorasyonu, cafe dekorasyonu, iş yeri dekorasyonu yani anlayacağınız tüm yaşayan mekanlar için modern, özgün, ilginç ürünler bu ismin üretken başının altından çıkıyor. Seramik sanatçısı olarak başlamış olduğu kariyerinde fersahlarca yol kat etmesini sağlayan özgür zihnini ve üretkenliğini takdir ediyoruz.

CARACAS 16-JONATHAN ADLERİkonik tasarımlarından biri olan Caracas avize, Jonathan Adler’in ürünleri arasında ekibimizin en beğendiklerinden biri.. Basit geometrik şekiller, koniler ve kürelerden oluşan bu aydınlatma elemanı, uzun yemek masaları için dizayn edilmiş. Geleneksellikle modernizm arasında bir noktada, geniş bir yelpazeye hitap ediyor ve doymamış düzeyde bir zenginlik sunuyor. Siyah, beyaz renkler ve pirinç ağırlıklı Caracas’ın bir çok versiyonu bulunuyor.

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.